KAMPANIE MARKETINGOWE SMS

Kampanie z użyciem wiadomości SMS

Kampanie promocyjne realizowane za pomocą usługi SMS PREMIUM to skuteczne i tanie narzędzie dotarcia bezpośrednio do konsumenta. Kampanie SMS mogą być wykorzystane zarówno do prowadzenia działań promocyjno-reklamowych jak i budowania wizerunku firmy, powiadamiania stałych Klientów o nowościach i wydarzeniach.
Wyniki takiej kampanii są w pełni mierzalne a ich cena zależy wyłącznie od ilości wysłanych SMSów.

Zalety kampanii SMS

Rodzaje i koszty kampanii SMS

Jednokierunkowe kampanie PREMIUM-1 SMS

Polegają na dostarczeniu wiadomości tekstowej bezpośrednio do konsumenta bez oczekiwania z jego strony odpowiedzi zwrotnej. Koszt jednokierunkowej kampanii PREMIUM -1 SMS, zależy wyłącznie od ilości wysłanych SMSów w danej kampanii.

Usługa jest bezpłatna dla odbiorcy wiadomości a w przypadku odesłania informacji tekstowej (odpowiedzi), Zamawiający nie ponosi kosztów dodatkowych z tytułu obsługi wiadomości SMS przez operatora usługi.

Dwukierunkowe kampanie PREMIUM-2 SMS  dla sklepów internetowych

Polegają na dostarczeniu wiadomości tekstowej bezpośrednio do odbiorcy końcowego.
W momencie potwierdzenia przez niego chęci otrzymania kodu promocyjnego (zgoda na wysłanie kodu) zostaje wysłana kolejna wiadomość SMS, zawierająca unikalny kod rabatowy (kod promocyjny), do wykorzystania podczas zakupów w sklepie internetowym lub stacjonarnym.

Zamówienie kodu rabatowego przez użytkownika końcowego odbywa się poprzez odesłanie wiadomości SMS o określonej treści (np. odpowiedź o treści „TAK”) na podany numer usługi i wiąże się dla niego z opłatą 1 zł + VAT. Kwota ta jest doliczana do jego rachunku telefonicznego.

Koszt dwukierunkowej kampanii SMS dla Zleceniodawcy zależy wyłącznie od ilości wysłanych SMS-ów w danej kampanii. Zleceniodawca nie ponosi kosztów z tytułu obsługi SMS-ów zwrotnych wysyłanych przez odbiorcę końcowego, jak również kosztów obsługi i wysłania wiadomości SMS z kodem rabatowym przez operatora usługi.

Przygotowanie kampanii

Koszt przygotowania kampanii, w skład której wchodzi opracowanie informacji tekstowej, przygotowanie emisji wynosi 15% łącznej kwoty kampanii SMS (nie mniej niż 50 zł + VAT). Po zakończeniu każdej kampanii Klient otrzymuje raport w postaci statystyk wysłanych wiadomości i skuteczności ich doręczenia.

 

Masz pytania? Zadzwoń +48 794 203 406 / Napisz