TRELLO – ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Szukasz łatwego w użyciu menedżera listy, który pomoże ci w wykonaniu zadań na liście zadań do wykonania?

Trello to darmowy menedżer zadań online, do którego można uzyskać dostęp za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej (lub aplikacji na iOS i Androida ) i który obsługuje uproszczone zarządzanie listami zadań za pomocą interfejsu przeciągania i upuszczania

Szukasz łatwego w użyciu menedżera projektu, który pozwoli Ci pracować w zespołach?

Trello to w pełni współpracujące narzędzie programistyczne, które pozwala grupom ludzi pracować nad wspólnymi projektami przenoszącymi zadania od koncepcji do ukończenia.

Szukasz wyrafinowanego zarządzania zadaniami, które pozwoli Ci zarządzać dużymi zespołami osób pracujących na rzecz wspólnego celu?

Trello pozwala ci w pełni udokumentować każde zadanie w projekcie, jednocześnie śledząc szacowany czas w stosunku do faktycznie wydanego czasu.

Czym różni się Trello od jakiejkolwiek innej listy zadań lub menedżera zadań?

Trello umożliwia organizowanie wielu projektów w oddzielnych tablicach. Ludzie mogą zostać zaproszeni do wspólnej pracy na forach dających różne uprawnienia administracyjne każdej osobie. Każda plansza Trello składa się z wielu list, z których każda jest powiązana z fazą projektu. Na przykład Twoje listy mogą zawierać:

  • Do Zrobienia – Wszystkie zadania, o których każdy może pomyśleć.
  • Wybrane – zadania wybrane dla tego projektu.
  • Zadania w toku – Zadania, nad którymi trwają prace.
  • Zawieszone – zadania, które oczekują na coś.
  • Wykonane – Wykonane zadania
  • Odrzucone – Odrzucone zadania

REKLAMA
Karty dodawane są do tablicy w celu reprezentowania poszczególnych zadań. Karty są przenoszone z jednej listy do drugiej, aby przedstawić postęp poprzez fazy projektu od początkowej koncepcji aż do zakończenia.

Początkowo opracowany do śledzenia projektów rozwoju oprogramowania, teraz Trello jest do śledzenia wszystkiego, od rozwoju firmy do organizacji imprezy.

Trello jest bezpłatny. Trello jest łatwy w użyciu. Trello jest intuicyjny. Trello jest potężny. Trello bezpiecznie zapisze dane projektu w Internecie i udostępni je na wszystkich urządzeniach. Trello może być używany do zarządzania współpracą.

Więc na co czekasz. Zwiększ swoją produktywność 10-krotnie, korzystając z tego wiodącego narzędzia do zarządzania zadaniami.

 

Czy ta informacja była pomocna?